8Kadınlar bu sezon makyaja sonbahar dokunuşunda kurumuş yapraklardan ve toprağın kahverengi tonlarından ilham alıyor

Kadınlar bu sezon sonbahar makyajında kurumuş yapraklardan ve toprağın kahverengi tonlarından ilham alıyor. Farlarda gözleri ön plana çıkaran metalik renkler ve toprak tonlar tercih edilirken, yazdan kalma bir bronzluk hissi veren şeftali ve gül tonlarındaki allıklar makyaj çantalarındaki yerlerini alıyor. Rujlarda ise zıtlık hâkim. Nude tonlar ve koyu renk rujlar.

Gözlerdeki gölge

Kadınlar bu yıl sonbahar makyajında toprağın kahverengisinden ve gökyüzünün metalik renginden esinleniyor. Kahve ve metalik tonlardaki farlarla uygulanan renk geçişleri ile gölgeli bir makyaj kadınların sonbahar tutkusunu ön plana çıkarıyor.

9Yazdan kalma bronzluk hissi

Sonbaharı çağrıştıran kahverengi ve bronz tonlardaki allıklar yerine, şeftali ve gül tonlarındaki allıklar sonbahar için makyaj çantalarındaki yerlerini alıyor. Yüzde fondöten ve pudra yokmuş görüntüsü ise diğer yıllarda olduğu gibi bu sezonun da olmazsa olmazı.

Dudaklardaki zıtlık

Sonbaharda dudaklar nüde tonlarda olabildiğince sade ve doğalken, kırmızı ve bordo renklerle bir o kadar vamp ve çarpıcı. Tercih sizin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir