marrakeshDoğal kişisel bakım ürünlerinin en önemli markası olan Marrakesh,  Sephora ve Douglas mağazalarında satışlarına devam ediyor

Seçkin kuaförlerden sonra artık daha kolay bir şekilde ulaşılabilir olan marka, doğal ürünleriyle kadınların ilk tercih ettiği markalar arasında yer alıyor.

Marrakesh ürünlerinde, eksiksiz olarak Argan Yağı, Kenevir Tohumu Yağı, Soya Yağı, Jojoba Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Avokado Yağı, Kayısı Yağı ve E Vitamini kullanıyor. %100 vegan olan ürünlerinin test aşamasını hayvanlar üzerinde gerçekleştirmeyen marka, güneş enerjisi ile üretim yaparak ne kadar çevreci olduğunu bu yönüyle bir kez daha ispatlıyor.

Hormon seviyelerini etkileyen ve kanserojen madde olan parabenler, alerjen yapıya sahip olan pitalatlar, saçı ve cildi kurutan sülfatlar ile SD alkol, petrol içeren ürünler, yapay boyalar ve akciğer ile cilde zararı olan Propilen Glikol gibi ürünlerin yer almadığı Marrakesh ürünleri tüketicilerine %100 sağlıklı bir bakım sunuyor.

Marrakesh Ürünleri ile Doğru Tercihler

Seçkin kuaförlerin yanı sıra Sephora ve Douglas mağazalarından da ulaşılabilen doğal bakım ürünlerinin bir numaralı markası Marrakesh, şampuanları, arındırıcı nemlendiricileri, saç bakım sütleri, saç maskeleri, özel bukleleştirici ve düzleştirici kremleri, renk koruyucuları, parlatıcıları, hacim verici spreyleri, duş jelleri, erkeklere özel saç bakım kremleri, sakal bakım yağları, tıraş kremi, sabitleyici macunu ve şahane kokuları ile sizleri bekliyor.

 

#Marrakesh #Sephora #Douglas #CiltBakım #Güzellik #BeautyTurkey #BeautyTurkeyDergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir