Türkiye ekonomisine katma değeri yüksek ürünler üreterek katkı sağlayan Uluslararası esans üreticisi MG International Fragrance Company, bu yılki Beauty İstanbul kozmetik fuarında yurt içi ve yurt dışından sektörün profesyonellerini ağırladı.

2-3-4 Ekim İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Beauty İstanbul fuarı, kişisel bakım ürünleri, parfümeri ve deodorant, renkli kozmetik ürünleri, dermo kozmetik ürünleri, saç bakım ürünleri, tırnak bakım ürünleri ve tırnak sanatları ürünleri, temizlik – hijyen ürünleri, helal kozmetik ürünleri, özel etiket ve fason üretim, profesyonel güzellik salonu ürünleri, spa ve sağlık ürünleri sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazeleri için en uygun muhataplarla buluşmak isteyen 400’ün üzerinde katılımcı firmaya ev sahipliği yapan Beauty İstanbul Fuarı hakkında görüşlerini ileten MG International Fragrance Company Genel Müdür Yardımcısı Bülent Konca, ‘Bu yıl ilk kez gerçekleşen Beauty İstanbul Fuarı gerek katılımcı gerek ziyaretçi olarak oldukça ilgi gördü. Bu fuarın önü açık diyebilirim. Hedef ülkelerimiz doğrultusunda ziyaretçilerimizin olduğu bu fuarda biz de yeni bağlantılar kurduğumuz için sonuçlarından memnunuz. Gelen ziyaretçilerin profili tamamen iş odaklıydı bu da profesyonelliği beraberinde getiriyor.’ dedi.

Global ve Türk markalara endüstriyel, ev bakım, kişisel bakım ve kozmetik başta olmak üzere pek çok sektör için hammadde ve esans üretimi gerçekleştiren MG International Fragrance Company ise fuardaki standında; yüksek katma değerli esans ürünlerini sergileyerek, satış ve pazarlama ekibiyle ziyaretçilerini ağırladı, yeni iş anlaşmaları için görüşmeler gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir