Son yıllarda yiyeceğimiz, giyeceğimiz her şeyde olduğu gibi makyaj malzemelerinde de doğala bir dönüş var. Doğallığı arama yolunda da farklı farklı markaların ürünlerini dener olduk.

Cilde zarar vermeyen, gözenekleri tıkamayan, yağlanmaya neden olmayan mineral makyaj ürünleri geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. İçeriğinde zararlı kimyasal bulunmayan, tamamen minerallerden üretilen ürünlerle ile yapılan makyaja “mineral makyaj” deniyor ve yeni trend olarak da kadınlar arasında bir hayli revaçta bulunuyor.

Mineral Foundation

Yüksek kapatıcılığı ile cilde zarar vermeyen, gözenekleri tıkamayan ve içeriğinde doğal mineraller bir yapıya sahip olan bu ürün kalsiyum, magnezyum, manganez ve çinko bakımından zengin mercan yosunu sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı destekleyerek sağlıklı ve canlı görünmesi için yardımcı oluyor.

Mineral Eye Shadow

Doğal mineraller içeren dokusu ile derin bakışlar sağlayan bu farlar gün boyu kalıcı yapısı ile dağılma ve bulaşma yapmıyor.

Mineral Concealer

Minerallerle zenginleştirilmiş özel yapısıyla renk eşitsizliği, mor halkalar ve yaşlılık izlerini gidererek aydınlatıcı etki sağlayan bu ürün hassas göz çevresine ihtiyacı olan bakımı da sunuyor. İçeriği sayesinde cildin mat görünmesini de engelleyen concealer göz çevresini de çevresel faktörlere karşı koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir