NARS’ın yeni 16 çarpıcı renkteki High-Pigment Longwear Eyeliner’ları ile aşkı yaşayın. Kolayca dağıtılabilen, jelimsi kaygan formülüyle ve zengin renkleri anında tam olarak istediğiniz gibi sabitleyebilirsiniz. Stil sınırlarını zorlayan üç farklı bitişe sahip farlar ile sanatsal yeteneğin yeni boyutlarına ulaşın; görünümünüzü Climax Mascara ile uyguladıkça koyulaşan, hacimli gözler ile tamamlayın. Her biri farklı formüller. Önüne geçilemeyen bir tarz. Pişmanlık duymayan sen. Gözler yükselişte.

HIGH-PIGMENT LONGWEAR EYELINER:

Kolay Uygulama: Pürüzsüz, kremsi dokusuyla kirpik diplerine eşit derecede uygulanabiliyor ve tıraşlanabilir ucuyla her kullanımda yepyeni gibi his veriyor.

Ekstrem Doygunluk: Tek sürüşte doygunluğa ulaşıyor.

Uzun Süre Kalıcılık: Ter, su, nem ve temasa dayanıklı.

Çok Yönlü: 16 farklı tonu ile belirgin, ince veya kalın bir çizgi şeklinde uygulayabilir, dumanlı göz makyajı için dağıtarak ya da kirpik dibine uygulayarak farklı görünümler yaratabilirsiniz.

 

TEKLİ GÖZ FARLARI:

Zengin Renkler: İçerisindeki inovatif sıvı tutucu Pigment Pudra Suspension Technology ile tek sürüşte uzun süre kalıcı ve güçlü renk sağlıyor.

Çok Yönlü Bitişler: Pürüzsüz matlar, ışıltılı satenler ve parıltılı metalikler ile farklı bitişleri keşfedin.

Zahmetsiz: Kadifemsi yapısı ve kolayca dağıtılabilmesi sayesinde pürüzsüz ve eşit bir renk yaratın.

CLIMAX MASCARA:

Hacim: İçerisindeki Lash Moisture Complex ile kremsi formülü topaklanma yapmadan kirpikleri kaldırıyor ve kıvırıyor. Kirpikler, ağırlaşma ve sertleşmenin tersine yumuşak bir hisse sahip oluyor.

Özel Tasarım Fırça: Fitilli kıllara sahip güçlü inovatif fırça, her kirpiği anında yoğun bir etki için yakalar ve kaplar, kökten uca zengin renk ve hacimli bir boyut için formülü pürüzsüz bir şekilde yayar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir