neutrogena-cc-kremCildi ile ilgili endişeleri olan genç kızlar Neutrogena CC kremi gün boyu gönül rahatlığı ile okulda bile kullanabiliyor

Neutrogena, ciltteki lekeleri, izleri düzeltmeye yardımcı olurken, ciltteki kusurları kapatan ve cilt tonunu eşitleyen Correct and Perfect Serisini ile cildine önem veren genç kızların favorisi olmaya aday.

Neutrogena  Correct & Perfect Serisi CC Krem, tek adımda cildi düzeltmeye yardımcı olurken, ciltte önceden oluşmuş leke, iz gibi kusurları anında kapatıyor ve makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor. Patentli MICROCLEAR teknolojisi içeren yağsız, su bazlı formülü sayesinde önceden oluşmuş leke ve iz gibi kusurları temizlemeye yardımcı oluyor. Cildin nefes almasına olanak sağlayan, hafif kapatıcı özelliği sayesinde CC Krem, cilt tonunu ile uyumlu şekilde çalışarak leke, kızarıklık ve izleri etkili şekilde kapatıyor.

Leke ve iz gibi kusurları düzelten ve mükemmelleştiren Neutrogena Correct & Perfect Serisi CC Krem ile cilt, problemli bile olsa anında daha pürüzsüz bir görünüm kazanıyor. Yağsız CC krem, gözenekleri tıkamıyor; günden güne, makyajsız bile daha temiz ve güzel görünen bir cilde kavuşturuyor. Neutrogena® CC Krem kullanan kadınların %95’i cilt kusurlarının anında kapandığını söylüyor.

Açık ve orta tonu bulunan Neutrogena  Correct & Perfect Serisi CC Krem eczane, parfümeri ve zincir marketlerde tüketicileri ile buluşuyor.

#NeutrogenaCCKrem #Neutrogena #CiltBakım #NeutrogenaCorrect #NeutrogenaPerfectSerisi #BeautyTurkey #BeautyTurkeyDergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir