Makyajın tamamlayıcı unsurlarından biri olan kaş bakımı için doğru ürünleri doğru şekilde kullanmak çok önemli. Muhteşem kaşlarla gösteriş yapmak istiyorsanız Note Total Brow Kit tam da size göre.

Kaşların daha şekilli olmasını sağlayan sabitleyici wax, ışıltılı ve doğal renkli aydınlatıcı, kahverengi tonda pudranın olduğu 4 dokulu kaş kiti, kremsi yumuşak dokusu ve kolay uygulama özelliği sayesinde kaştaki boşlukları tamamlıyor.

Makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday bu ürünle tanışmaya hazır mısınız?

Note Total Brow Kit

Dört dokudan oluşan bu kit, içeriğinde kullanılan tatlı badem yağı ve E vitamini sayesinde yaşlanma etkilerini de geciktirirken doğal aydınlatıcısı örtücü ve ipeksi dokusuyla kaş kemikleri üzerine uygulanarak kaşlara kalkık ve doğal bir görünüm sağlıyor. Yumuşak ve kremsi yapısıyla kaş kavisinin altına kolayca uygulandığında ışıltılı görünümle kaşları olduğundan kalkık gösteren ise ışıltılı aydınlatıcı aynı zamanda kolay bir kullanım sağlıyor.

Wax, özel aplikatör fırçası ile aydınlatıcı ve pudra uygulandıktan sonra kaşları sabitlemeye yardımcı olurken; renkli pudra bölümü sayesinde çift taraflı uygulama fırçası ile kaşların arasındaki boşlukları dolduruyor ve istenilen şekil ve hacmi kolayca veriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir