Cildine özen gösteren, cildinde gençleşme ve aydınlanmayı hissetmek isteyenler, için Revitacare’den muhteşem iki ürün. Revitacare Cytocare S Line ve Revitacare Cytocare 532 ince çizgileri doldurarak, cilt tonunu ve elastikiyeti destekliyor aynı zamanda cildin ışıltısının artırılması ve oksitleyici ajanlardan korumaya da yardımcı olarak aydınlanmış bir görünüm kazandırıyor.

Revitacare Cytocare S Line, içeriğinde yer alan mikro besinler ilgili enzimlerin aktivasyonunu maksimize ederek sağlıklı, aydınlık ve genç bir görünüm sağlıyor. Doğal pH değerine yakın içeriği ile erkekler ve kadınlar için her cilt tipine ve gençten olgun cilde her yaşa uygun Revitacare Cytocare S Line, derinlemesine ve yüzeysel sinerjik etkisiyle anti aging ürününden fazla etki ederek cildin tam ve kusursuz gençleştirilmesine yardımcı olurken formülündeki çapraz bağlanmamış hyaluronik asit ve gençleştirici kompleks CT50 ile yüz, boyun ve el üstünde etkili bakım sunuyor.

Hyaluronik asit ve ct50 cilt gençleştirme kompleksinden oluşan özel formül Revitacare Cytocare 532 ise ince çizgilerin dolması, epidermisi pürüzsüzleştirme, cildin ışıltısının artırılması, oksitleyici ajanlardan koruma özelliğiyle yaşlanmaya karşı cildi onarıyor, canlandırıyor ve koruyor.

Ürünlerin, hastanın durumuna göre ince çizgilerin doldurulması, cilt aydınlığı etkisinin iyileşmesi için 1 seans, uzun süre kalıcı sonuç ve cildin yoğun bir şekilde gençleştirilmesi için 3 haftada bir kez olmak üzere 3 seans kullanılması öneriliyor.

One thought on “Onarılmış Bir Cilt İçin Revitacare”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir