Ülkemizin dört bir yanındaki üniversitelerin kampüslerini ziyaret eden Perfume Jewels, stantlarında bahar şenliklerine özel sürpriz hediyeler dağıtıyor! 

89 yıllık tecrübesi ile Türkiye‘de kokunun duayeni olarak kabul edilen Eyüp Sabri Tuncer, yeni jenerasyon markası Perfume Jewels ile üniversitelerin bahar şenliklerinde gençlerle buluşuyor. 25 Mayıs’a kadar üniversite öğrencileriyle buluşmalarına farklı kampüslerde devam edecek olan Perfume Jewels, yer aldığı üniversitelerde pembe Mini Cooper S aracı ile geziyor ve Perfume Jewels otomobilinde en güzel fotoğrafı çektiren kişiyi ya da grubu arıyor. Photojewels ödüllü fotoğraf yarışması 28 Mayıs’ta http://www.facebook.com/PerfumeJewels adresinde başlayıp, 15 gün sürecek ve 11 Haziran’da son bulacak.

 


Photojewels ödüllü fotoğraf yarışması ile sürpriz ödüller kazan

Üniversiteler arasında yapılacak olan Photojewels fotoğraf yarışmasında facebook.com/PerfumeJewels adresinde en çok beğeni alan birinci fotoğrafa iPad 3, ikinci fotoğrafa 2 kişilik 2 gece 3 gün Çeşme Sheraton tatili, üçüncü fotoğrafa 250 TL’lik Perfume Jewels  hediye çeki verilecek.

Ayrıca her üniversitede beğeni alan 1. fotoğrafın sahibine 100 TL, 2. fotoğrafın sahibine 75 TL, 3. fotoğrafın sahibine de 50 TL hediye çeki verilecek. Fotoğraflara oy vermek için http://www.facebook.com/PerfumeJewels adresini ziyaret etmek yeterli.

Öğrenciler Perfume Jewels kampüs turu esnasında Perfume Jewels standında loungejewels keyif köşesinde Perfume Jewels ürünlerini ücretsiz deneyebiliyor. Stanttaki stagejewels bölümünde ise diledikleri gibi dans edebiliyor.
8-9 Mayıs’ta İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünde, 10-11 Mayıs’ta ODTÜ yerleşkesinde, 14-15 Mayıs’ta Ege Üniversitesi Bornova Kampüsünde gençlerle buluşan Perfume Jewels kampüs turunda gelecek duraklar şunlar:

 

 

17-18 Mayıs Marmara Üniversitesi, Göztepe Kampüsü

19-20 Mayıs Boğaziçi Üniversitesi, Güney Kampüs

21-22 Mayıs Kocaeli Üniversitesi, Umuttepe Kampüsü

24-25 Mayıs Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir