güzellik

Sarkma, elastikiyet kaybı, selülit, çatlak problemlerine meydan okuyarak tazelenmek artık daha kolay ve daha hızlı! Piano Lifting ile güzelliğinizi geri kazanmak için sadece 30 dakikanızı ayırmanız yeterli. Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nden Dermatolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner ile bir araya geldik ve bu yeni yöntemi sizler için öğrendik.

 Piano Lifting ile vücudunuzu yeniden seveceksiniz…shutterstock_59464504

 Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde uygulanan Piano Lifting yöntemi için sadece 30 dakikanızı ayırmanız yeterli. Neştersiz, acısız ve hızlı bir uygulama olan Piano Lifting, 3 seans sonunda vücudu sıkılaştırıyor, çatlak ve selülit problemlerini ortadan kaldırıyor. Aynalara küs olma dönemini kapatan, tüm dünyada vücut yenilemede en başarılı ve kalıcı uygulama olarak kabul edilen Piano Lifting hakkında, Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği uzmanlarından Dermatolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner şu açıklamalarda bulunuyor; “Türkiye’de ilk kez uygulamaya başladığımız ve çok başarılı sonuçlar aldığımız Piano Lifting yöntemi, bir lazer uygulamasıdır. Lazer uygulamalı yöntemlerin avantajı ise deri ile deri altı dokulara derinlemesine uygulanan basınçla kan ve lenfatik dolaşımını artırıp, doku drenajı sağlaması üzerine deriye esneklik kazandırmasıyla cilt kusurlarını etkili ve hızlı şekilde yok etmesidir. Son teknoloji lazer uygulamalarında, yeni süper uzun modla saniyeler seviyesine çıkan pals uzunlukları sayesinde ‘epidermis’ dediğimiz, cildin en üst tabakasına zarar verilmiyor. Böylece hasta uygulama sonrasında hemen sosyal hayata geri dönüyor.”

Ciltte herhangi bir kızarıklık bırakmayan Piano Lifting uygulamasının 18 yaş üstü her kişide rahatlıkla uygulanabileceğini de belirten Uzm. Dr. Elif Ebru Güner; “5 yıl boyunca kalıcılığı bulunan bu lazer teknolojisi mucizesi, 30’ar dakikalık 3 ayrı seansta en etkili sonuca ulaşmamızı sağlıyor. Yüz, gıdı, kol sarkmalarında ve bacak elastikiyet kayıplarında da işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Hastalarımız çoğunlukla kilo verdikten sonra vücutta oluşan sarkma, spora rağmen kollarda istenilen formun yakalanamaması, selülit ve çatlak problemi ve çene hattında elastikiyet kaybı üzerine bize başvuruyor. Uzman ekibimizle uyguladığımız Piano Lifting sayesinde çok başarılı sonuçlara imza atmaktayız.” diyerek, doğal güzelliğine düşkün tüm hastaların ihtiyaçlarında en doğru yönlendirmeyi yaptıklarını da sözlerine ekledi.

doktor

#PianoLifting #güzellik #gerikazanın #güzelliğinizigerikazanın #Manşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir