piz-buin Yaz sona ermeden bronzlaşmak ve ten rengini sonbahara taşımak isteyenler için son fırsat! 

Siz de dünyadaki ilk güneş koruma ürününün yaratıcısı PIZ BUIN’in yenilikçi güneş ürünleri ilekalıcı ve çekici bir bronzluğa sahip olmak ister misiniz?

Eylül ayını ister uzun bir bayram tatili, ister kısa hafta sonu kaçamakları ile geçirecekler için ideal bir seçim olan PIZ BUIN TAN & PROTECT serisi güneş altında geçirilen zamanın en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlar. Bronzlaşmayı hızlandırıcı sprey yağ, etkili bir güneş korumasının yanı sıra, içeriğindeki Melitan™ ile doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır.

Güneşin altında geçirdiğiniz uzun bir günden sonra, cildinizin canlanmaya ve nemlendirilmeye ihtiyacı olduğunda, PIZ BUIN Güneş Sonrası Serisi yatıştırıcı, serinletici ve bronzluğu uzatan ürünleriylecildinize doğal nem dengesini geri kazandırır. Yoğun bir nemlendirici kompleks ile zenginleştirilmiş PIZ BUIN Güneş Sonrası ürünler, cildinizin su kaybını korumaya yardımcı olurken, daha sağlıklı ve uzun süreli bir bronzluk sağlar.

Cilt bronzluğunu uzatan bir bitki özü olan Tanimel içeren formülüyle cildinizin doğal bronzluk pigmentlerinin* üretimini artırmaya yardımcı olan PIZ BUIN Güneş Sonrası Bronzluğu Uzatan Losyon, cildinizdeki yaz bronzluğunu sonbahara taşır. Hızlı emilen içeriği ile güneşe maruz kalan gergin cildinizin doğal nem dengesini geri kazandırarak, daha uzun süreli bronzluk için soyulmayı önlemeye yardımcı olur.

PIZ BUIN Güneş Sonrası Yatıştırıcı & Serinletici Nemlendirici Losyon, Aloe Vera ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde cildi nemlendirir. Güneşin gerginleştirdiği cilde doğal nem dengesini geri kazandırır. Hem anında hem de uzun süreli serinletme etkisi için nane özü içerir.

#PızBuin #GüneşKremi #GüneşSonrasıBronzluğuUzatanLosyon #CiltBakımı #BeautyTurkey #BeautyTurkeyDergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir