Tıp dilinde ‘hidrolipodistrofi’ denilen derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun, bağ dokuları arasında sıkışmasıyla ortaya yağların, özellikle kalça ve üst bacak bölgesinde düzensiz ve biçimsiz toplanmasına neden olan ve ortaya görmek istemediğiniz kötü görüntüler çıkaran selülit, genç yaşlı tüm kadınların korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Seltek Estetik A.Ş. selülitlerinden kurtulmak ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmak isteyenler için dünyanın en iyi mezoterapi ürünü ödülüne sahip Fransız Revitacare markasının CelluCare ürününü sunuyor.

Yağ hücre sayısını azaltıyor…

Sorunlu bölgeye küçük dozlarda enjekte edilerek yağ hücrelerini azaltmaya yardımcı olan Revitacare CelluCare, cilt altına enjekte edilen ilaç sayesinde, dolaşımda düzelme ve lenfatik sistemde canlanmayı arttırıyor, hücre içi yağ metabolizmasını hızlandırıyor. Böylece cilt altı yağ dokusunda yağ hücre sayısı azaltarak serbest kalmış yağ asitlerini dolaşımla vücuttan atıyor.

Portakal kabuğu görünüm bitiyor…

Revitacare CelluCare’in içeriğinde yer alan kafein ve mikro besinler yardımı ile enzimlerin aktivasyonunu maksimize ederek selülitsiz bir görünüm sağlamaya yardımcı oluyor. Vücuttaki yağ birikintilerini azaltmaya yardımcı Revitacare CelluCare, içeriğindeki lipolitik etken maddelerle yağları enerjiye  çeviriyor. Mikro dolaşımı ve lenf drenajı destekliyor, kutanöz dokunun dış görünümünü iyileştirmeye ve depolanan yağları azaltmaya yardımcı oluyor. Özel formülüyle portakal kabuğu görünümünden sorumlu tutulan kümeler halindeki adipositleri (yağ hücresi) hapsederek,  Hyaluronik Asit içeriğiyle hücre zarlarını hidrolize ediyor ve nemlendirici özelliğiyle cilde daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Yoğun kadifemsi hissi oluşturarak ‘Portakal kabuğu’ görünümünün yok olmasına etki ediyor.

2 hafta süreyle haftada 2 seans ve daha sonra 1 ay süreyle haftada 1 seans uygulama ile gözle görülür bir değişim sağlayan Revitacare CelluCare, hekim tarafından yapılan uygulamalar hastanın durumuna göre farklı seans sıklıklarında gerçekleştiriliyor.

#Revitacare, #CelluCare, #selülit

One thought on “Revitacare CelluCare selülitlere son veriyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir