Sarı lekelerin ofiste, toplu taşımada ve restoranda yaşattığı hissi ve tepkileri yansıtan reklam filmi İngiliz yönetmen Guy Manwaring  tarafından İstanbul’ da çekildi.

 Dünyanın 1 numaralı deodorant markası Rexona, beyaz giysilerde oluşan terden kaynaklı sarı lekelere karşı en etkili formülü sunduğu, Rexona Invisible Black+White ürününü yeni reklam kampanyasıyla duyurdu.

Guy Manwaring ve Chris Sabogal reklam filmi için Türkiye’ye geldi

Beyaz giysilerde oluşan ve görünümüyle kirlilik hissi uyandıran sarı lekenin otobüste, ofiste ve restoranda düşürdüğü zor durumun yansıtıldığı, Manajans J. Walter Thompson Turkey tarafından tasarlanan reklam filminin çekimleri İstanbul’ da iki günde tamamlandı. İngiliz yönetmen Guy Manwaring ve görüntü yönetmeni Chris Sabogal bu film için özel olarak Türkiye’ye geldi. Çekimlerde, Maslak’ta bir ofis katı, Maçka’da bir otobüs durağı ve Beyoğlu’nda şimdilerde kapalı olan tarihi Markiz Pastanesi mekan olarak kullanıldı.

Filmde, sabah işine gitmek üzere evinden çıkan genç bir adamın bembeyaz olduğunu düşündüğü gömleğiyle imtihanı, komşusunun çok şaşırmış bakışlarıyla başlıyor. Ardından otobüse binen genç adam, kolunu tutunmak üzere kaldırdığında, otobüste bebek de dahil olmak üzere tüm yolcuların tepkisiyle karşılaşıyor. Ofisteki yükselen grafikler bile sarı lekenin varlığının önüne geçemiyor. Ve nihayet kız arkadaşla yenilen akşam yemeği için gidilen restoranda da işler beklenmedik şekilde karışınca, bembeyaz gömleği ile duruma çoktan hakim olan garson, sarı lekeden muzdarip genç adamı, “Sarı Lekelere Karşı Rexona kullan” diyerek uyarıyor.

Film boyunca duyduğumuz efsane müzik, Makedonya Senfoni Orkestrası tarafında filme özel olarak icra edildi. Müzikteki tüm inişler ve çıkışlar sahnelerin etkisine göre seçilerek düzenlendi.

Sarı lekeler için en etkili formülü Rexona sunuyor

Beyaz giysilerde sarı leke oluşumuna karşı en iyi korumayı sağlarken, 48 saat ter kokusuna karşı da koruyan Rexona Invisible Black+White vücut hareketleri ile aktif hale gelen akıllı kapsüller içeriyor. Anti-perpirant deodorant, stick ve roll on, hareket ettikçe kırılan koku kapsülleri ile gün boyu koruma ve ferahlık hissi yaşatıyor. Sarı lekelere karşı en iyi çözümü sunan Rexona Invisible Black+White en yoğun hareketler sonrasında bile güvende hissettiriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir