Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri VII. Koordinasyon Toplantısı kapsamında, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan yetkilileri ve Türkiye’nin birçok noktasında bulunan Türk savunma sektörünün inovasyon merkezleri olan Teknopark’ların yöneticileri, MG International Fragrance Company’i ziyaret etti. Bu ziyaret esnasında MG International Fragrance Company’e desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan ve Türkiye’nin başta savunma sanayii olmak üzere havacılık, uzay, denizcilik, enerji, sağlık bilimleri alanlarında yüksek teknoloji geliştirmeleri yapmakta olan ve 300’ü aşkın yerli, yabancı yüksek teknoloji şirketi bünyesinde barındıran Teknopark yöneticileri, Uluslararası esans üreticisi MG International Fragrance Company’i Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Teknopark yöneticileri, MG International Fragrance Company’nin son teknolojik gelişmelerini ve Ar-Ge çalışmalarını yerinde inceledi. Bu ziyaretlerinde yöneticiler GOSB teknoloji geliştirme bölgesinde 20.000 m2’lik arazi üzerinde kurulu 50.000 m2’nin üzerindeki tesisin, yaklaşık 5.000 m2’lik alanını oluşturan inovasyon, organik sentez ve araştırma merkezi hakkında bilgiler edindi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir