Rose Oud’la büyüleyici ve esrarengiz bir yolculuk…

Çekici ve akılda kalıcı oryantal kokusuyla benzersiz Atelier Rebul Rose Oud, ilk andan itibaren vazgeçilmeze dönüşüyor. Üst notaları; yoğun safran, tatlı portakal ve erik kokusundan oluşan Rose Oud, büyüleyici ve esrarengiz bir yolculuk sunuyor. Orta notasında; yumuşak gül kokusunun afrodizyak etkiye sahip paçuli ile bütünleştiği parfüm derin notalarda ise; kokunun temeli oud (agarwood), egzotik vetiver ve çekici misk tatlı beyaz bal ile harmanlanıyor. Atelier Rebul Rose Oud, Sevgililer Günü için baş döndürücü bir hediye alternatifi oluyor.

Sevgililer Günü’nün En Gizemli Şişesi!

Saflığın ve aşkın sembolü orkidenin başrolde olduğu Atelier Rebul Black Orchid, Sevgililer Günü’nün en gizemli hediye alternatifi oluyor. Orkidenin masumiyetini siyahın gizemiyle birleştiren parfüm; tüm duyuları uyandıran, karanlık ama bir o kadar da çekici, büyüleyici bir etki bırakıyor. Narin osmanthus ve şeffaf portakal çiçeğinin üst notalarda birlikte hipnotize edici bir koku yaydığı Black Orchid’in kalbinde, değerli kehribar çiçeği ve tatlı vanilya kokusu yatıyor. Bu kokuların duyulara hitap eden karışımı hem şefkat hem de hoşluk duygularını aynı anda veriyor. Black Orchid, derin notalarındaki egzotik vetiver ve beyaz misk bulutuyla sarmalanmış odunsu esansı ile de nadide bir duruş sergiliyor.

Noble Bouquet ile Çiçek Bahçesinin Kapıları Aralanıyor…

Atelier Rebul Noble Bouquet, çiçeksi kokusuyla ferahlatmaya, nostaljik ve romantik notaları ile hayal dünyasının içine çekmeye, peri masalının içerisinde hissettirmeye hazır. Kusursuz bir hediye alternatifi olan parfüm, Sevgililer Günü’nde çiçek bahçesi sunuyor. Karşı konulamaz sofistike kokusuyla duyguları canlandıran Noble Bouquet’nin üst notaları; tatlı narenciye kokularıyla ferahlatıcı su notalarının birleşiminden oluşuyor. Kokunun kalbinde ise; narin müge, su çiçeği lotus ve romantik gülün zarif kadınsı kokuları yatıyor. Dip notalarına inince, sıcak misk kokusuyla tatlı vanilya ve amber karışımı karşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir