Sevgililer Günü’nde göz kamaştırıcı olmak, bakımlı ve güzel saçlara sahip olmaktan geçiyor. Head&Shoulders Supreme Serisi ile tüm saç bakımınızı yapabilir, yılın en romantik günü için sağlıklı ve yumuşak saçlarınızla en cesur modelleri deneyebilirsiniz.

Aşkın ve sevginin ifadesi olan Sevgililer Günü’nü unutulmaz hale getirmek için o gün ne giysem, saçımı nasıl yapsam gibi sorulara cevap mı arıyorsunuz? O zaman görünümünüzde biraz cesur olmaya ne dersiniz? Kendinizi en rahat hissettiğiniz şekilde giyinin, saçlarınızı ise Dünyanın 1 numaralı* şampuanı Head&Shoulders’a bırakın. Head&Shoulders yumuşak, güzel saçlara ve sağlıklı bir saç derisine sahip olmak isteyen kadınlar için sunduğu Supreme Serisi ile Sevgililer Günü’ne hazırlık için kolay bakım sağlıyor.

Argan yağı ile buluşan Head&Shoulders Supreme serisi

Head&Shoulders Supreme Serisi argan yağı etkisi ile beklediğinizin ötesinde güzel ve yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlar. Head&Shoulders Supreme nem şampuanı ve kremi, yıpranmış saç tellerine bakım yaparak nemlendirici etkisiyle saçların kolayca taranmasına ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, ilk yıkamadan itibaren %100’e kadar kepeksiz** saçlar sunuyor. Head&Shoulders Supreme onarıcı şampuanı ve kremi yıpranmış saçlara ihtiyaç duyduğu onarımı sağlarken Head&Shoulders Supreme güç şampuan ve saç kremi de matlaşan ve sertleşen saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor.

Head&Shoulders’ın yüzde 100’e kadar koruma sağlayan üç etkili formülünü argan yağının gücüyle buluşturan Supreme, saçları kökten uca beslerken derinlemesine nemlendirip koruyor. İçeriğindeki piroctone ve olamin ile saç derisini nemlendiren, koruyan ve kepeği önleyen Supreme, vitaminler, yağ asitleri ve antioksidanlar açısından çok zengin argan yağının doğaüstü etkisiyle saça sağlık, parlaklık, yumuşaklık veriyor.

Sevgililer Günü’nde Cesur Olun!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde saçlarınızı cesurca gösterebileceğiniz iddialı saç modelleri ile bu özel günde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Sıkı örgü modelleri ile yüz hatlarınızı cesurca ön plana çıkarabilir, öz güveniniz ile sevdiğiniz erkeği bir kez daha etkileyebilirsiniz.


*Temmuz 2017- Haziran 2018 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

**%100’e kadar düzenli şampuan kullanımı ile gözle görülür kepekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir