Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, yenilenen formülüyle göz çevresindeki hassas cilt dokusunu yorgunluk ve yaşlanma belirtilerine karşı güçlendirerek koruma altına alıyor. Aynı zamanda makyaj temizleme ve alerjiden kaynaklanan göz ovalama, çevre kirliliği ve ekran yorgunluğunun neden olduğu beş ana endişeden koruyor; ince çizgilerin oluşumu, koyu halka görünümü, kuruluk, şişkinlik ve esneklik kaybına karşı koruma kalkanı görevini üstleniyor.

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, göz çevresindeki hassas cildi içten güçlendirerek bölgedeki yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini azaltmaya yönelik olarak geliştirildi. Çevresel faktörler ve stres nedeniyle yıllar içinde zayıflayan göz çevresindeki hassas ciltte oluşabilecek beş ana endişeye karşı savaşıyor; ince çizgilerin oluşumu, koyu halka görünümü, kuruluk, şişkinlik ve esneklik kaybına karşı savunma mekanizmasını güçlendiriyor. Ultimune Power Infusing Eye Concentrate uygulandığı andan itibaren cildi nemlendirerek rahatlatıcı bir koruma hissi yaratıyor ve cildin doğal parklaklığını pürüzsüz ve güçlü bir göz çevresiyle geri kazandırıyor. Tüm yaş gruplarına uygun olan Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, içeriğinde kullanılan teknoloji sayesinde birden fazla endişeye çözüm oluyor ve ekstra göz çevresi kremine ihtiyaç duymadan tek başına kullanılabiliyor. Kullanılmaya başlandıktan hemen sonra daha nemli, pürüzsüz ve toparlanmış bir göz çevresine kavuşturuyor.

Göz çevresindeki ciltte sürtünmeden kaynaklanan hasarları yüzde otuz oranında azaltıyor;

Bir haftada şişkinlik ve koyu halkalarda gözle görülür bir değişim yaratıyor.

Cilt savunmasını 20 yıldan bu yana araştıran Shiseido, Ultimune Power Infusing Eye Concentrate içeriğinde kullandığı ImuGeneration Technology ™ sayesinde cildin kendi güzelliğini ortaya çıkarıyor. Reishi mantarı ve enerji verici Iris özü de dahil olmak üzere mükkemmel bir botanik karışımı ile formülize edilen Ultimune Power Infusing Eye Concentrate,gelecekteki hasarın oluşmasını önlemek için doğal savunmasını güçlendiriyor, sağlıkla ışıldamasını sağlıyor.

Göz çevresi bakımında kullanılmaya başlanan Smoothing Defense Complex ile yenilenen Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, göz çevresini ovalamaktan kaynaklanan hasarlardan korumak için kalkan görevi görüyor. İnce çizgiler, koyu halkalar, kuruluk, şişkinlik ve esneklik kaybını azaltmaya yardımcı oluyor. Yapışmayan, ferahlatıcı ve yumuşak dokusu, cildin kendisi kadar doğal bir his veriyor. İçerisinde barındırdığı ImuMoisture Complex sayesinde göz çevresini yirmi dört saat boyunca nemlendiriyor, yaşlanma belirtilerini geciktiriyor ve ciltteki oksidasyonu önlüyor.

Neden Ultimune?

Cildimiz zaman, dış etkiler ve stres gibi tahriş edici faktörlere karşı ilk savunucunuz olduğundan, kendini onarabilmesi için bir savunma sistemine ihtiyaç duyar. Epidermiste bulunan Langerhans hücreleri cildin korunmasında, strese karşı cildin en yüksek güzellik potansiyelinin savunucularını tetikleyen önemli bir role sahiptir. UV ışınları, kuruluk ve duygusal stres dolayısıyla Langerhans hücrelerinin fonksiyonlarının azalması, sıkılık kaybı, kırışıklıklar ve koyu halkalar gibi cilt problemlerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Cilt dokusu patojenler, kirlilik gibi dış etkenlerin yanı sıra, alerji ve makyaj temizlemeden kaynaklanan sürtünme ile aktifleşen çeşitli hücreler içerir.

Yaptığı araştırmaların sonucunda Shiseido, savunma sisteminin cildin durumu üzerinde sahip olduğu etkiyi belirleyerek Langerhans hücrelerini başarıyla destekleyen bir kompleks olan Shiseido Ultimune’u yarattı. Ultimune, cildi kalkan olarak destekler ve dışardan gelen zararlı ve tehlikeli etkilere karşı savunur. Cildin savunma gücünü arttırırken yenilenen içeriğiyle cildi yaşlanma belirtilerine karşı korur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir