Mevsim geçişlerinin yaşandığı sonbahar aylarında cildin ihtiyacı olan nemi sağlamak ve ultraviyole ışınlarından korunmak için güneş kremi kullanımı önem taşıyor. Sinoz, 50+ SPF korumalı Leke Karşıtı Güneş Kremi ile güneşin olumsuz etkilerinden sonbaharda da koruyor.

Havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı sonbahar aylarında ihmal edilen cilt, güneşin zararlı etkilerini en çok da mevsim geçişlerinde hissediyor. Güneşin etkilerini henüz kaybetmediği sonbaharda özellikle cildin ihtiyacı olan nemi ve korumayı Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem ile sağlamak mümkün. Güneş ışınlarına bağlı leke oluşumunun önüne geçen krem aynı zamanda 50+ SPF UVA/UVB faktörle de yüksek koruma sunuyor.

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem, güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu cilt lekelenmeleri, güneş yanıkları, yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerini önlüyor. İçeriğindeki bitkisel aktifler sayesinde renk bozukluklarının önüne geçiyor. Sabiwhite, güneş hasarını önlerken antioksidan özelliği ise serbest radikal hasarını ve oluşumunu önlüyor. E vitamini ve üre ile cildin elastan yapısı artıyor.

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem (Güneş ışınlarının oluşturabileceği cilt lekelerine karşı etkili koruma)

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem, güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu cilt lekelenmeleri, güneş yanıkları, yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerini önlemek için özel olarak geliştirildi. İçerisindeki SPF 50+ ,UVA/UVB ile yoğun koruma ve uzun süreli nemlendirme özelliği güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görürken, tek ton, pürüzsüz bir görüntü sağlıyor.

Kullanım Önerisi:  Güneşe çıkmadan 20 dakika önce tüm yüzünüze yeterli miktarda ve eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünü 2 saatte bir yenileyiniz.

Fiyat: 89,00TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir