Sleek MakeUP yılbaşı özel koleksiyonu The Rockstars

Dünya çapında ün salan ve kısa sürede Türkiye’de de en çok tercih edilen renkli kozmetik markalarından biri olmayı başaran Sleek MakeUP, yılbaşı özel koleksiyonunu sundu. Yoğun pigmentli ürünleri ile dikkat çeken İngiliz markası Sleek MakeUp, sınırlı sayıda ürettiği The Rockstar Collection ile yılbaşı makyajında gizli bir mücevher ışıltısı sunuyor.

1478702795_Sleek_MakeUP_I___Lust_Palette_In_Hidden_Gems

Türkiye’de Aralık ayında seçili Gratis mağazalarında satışa çıkacak olan The Rockstar Collection; özel renkli 2 ruj, ışıltı veren aydınlatıcı ve ışıltıları ile dikkat çeken far paleti içeriyor. Sleek MakeUP, bu koleksiyon ile gerek yılbaşı makyajı gerekse yılbaşı hediyesi için ideal seçim fırsatı yaratıyor.

Photo 28.12.2016 14 27 34Sleek MakeUP Lip Vip Lipstick In Superstar

Sleek MakeUP The Rockstar Collection rujları, dudaklara mücevher tonlarında yüksek pigmentli ve iddialı renk vermeyi garanti ediyor. Nemlendirici formülü ile dudakları kurutmayan Lip Vip Lipstick In Scandalous ve Lip Vip Lipstick In Superstar, yanar döner pigmentleri ile dudaklarda göz kamaştırıcı metalik bir renk çeşitliliği yaratıyor. Scandalous yakut kırmızısı, Superstar ise mor rengi ile iddialı bir dudak makyajı sunuyor. Serinin rujları aynı zamanda mücevher kesiminden ilham alınarak yaratılan formu ile de göz alıyor.

Sleek MakeUP Strobing Souffle In Pink Opal

Serinin çırpılmış sufle formundaki aydınlatıcıları Strobing Souffle, pembe ve bronz seçeneklerinden oluşuyor. Canlı ve kabarık dokusu ile kolay sürüm sağlayan aydınlatıcılar formülü sayesinde ciltte eriyerek cilde parıltılı, dumanlı kuvars ışıltılı bir renk verirken ışıltılı ve aydınlatıcı bir etki bırakıyor.

Photo 28.12.2016 14 40 30Sleek MakeUP I – Lust Palette In Hidden Gems

The Rockstar Collection içerisinde yer alan i- Lust Palette In Hidden Gems, yüksek pigmente sahip renkleri ile fark yaratacak bir göz makyajı sunmayı garanti ediyor. Aralarında yakut kırmızısı, ametist moru, parıldayan safir ve zümrüt yeşili bulunan ve toplamda 6 renkten oluşan bu far paleti içerdiği renkler kadar mücevher hissi veren ışıltıları ile de dikkat çekiyor.

#sleekmakeup #yılbaşıözelkoleksiyon #LipVipLipstickInSuperstar #StrobingSouffleInPinkOpal #LustPaletteInHiddenGems #TheRockstars #yılbaşımakyajı #farpaleti #ruj #yeniyılışıltısı #beauty #cosmetics #makyajdamücevherışıltısı #LipVipLipstickInScandalous #TheRockstarCollection

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir