3Zaman ve bütçe sıkıntısı olmadan yaprakların kızardığı romantik bir sonbahar düğünü yapabilirsiniz

Düğünler sonbaharda da harika oluyor. Sıcak yaz düğünlerinden, romantik ve hafif serin sonbahar düğünlerine geçiş yaptığımız şu günlerde düğün mekânı için ve son trendler için buyurun konumuza geçelim.

Güzel bir sonbahar düğünü yapmanız için gayet mantıklı sebepleriniz var!

Hazan, güz, sonbahar. Başka hiçbir mevsimin bu kadar adı yok. Kimine göre yaprak dökümü, kimine göre tabiatın en güzel şekli. Hangimiz dökülen yaprakların eşsiz renklerine hayran kalmıyoruz ki. Mevsimlerin en aşk dolu olduğu sonbahar aylarında evlenmek için gayet mantıklı sebepleriniz de var ayrıca.

4Sonbaharda davetli sıkıntısı çekmezsiniz

İnsanlar yaz tatillerinden dönmüş işlerinin başına koyulmuşlar, rutin hayatlarına devam etmektedirler. Bunun için, davetliler gelecek mi gelmeyecek mi sıkıntısı çekmezsiniz. Bahaneleri yoktur.

İstediğiniz tarihte beğendiğiniz mekânı bulmanız kolaylaşır

Düğün mekanları ile eylül-ekim gibi sonbahar ayları için anlaşırsanız, hem istediğiniz tarihte beğendiğiniz mekânı bulmanız kolaylaşır, hem de yaz düğünlerine göre daha hesaplı bir anlaşma yapabilirsiniz.

5Açık hava fotoğraf çekimleri sonbaharda daha da güzeldir

Tabiat sizin için doğal bir stüdyo olmuştur artık. İsterseniz iç, isterseniz dış mekânda çekim yaptırarak düğün hatıralarınız ölümsüzleştirebilirsiniz.

Gelinlik ve damatlık seçiminde mevsimden ilham alın!

Seçeceğiniz gelinlik için sonbahardan ilham alabilirsiniz. Gelinlikler için krem, fildişi, şampanya tonları uygun olabilirken damatlık seçiminde buz mavisi, kırık beyaz tonlarının mevsime çok yakışacağını düşünüyoruz.

Hiçbir şey için geç kalmadınız! Zaman ve bütçe sıkıntısı olmadan yaprakların kızardığı romantik bir sonbahar düğünü yapabilirsiniz. Hayalinizdeki mekânı bulmak için ve erken rezervasyon yaptırmak için ideal zamanlardayız. Mekanları incelemeye bir an önce başlamalısınız!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir