Yazın yorgunluğunu KinGirls Who Cares? maskeleri ile atmaya hazır mısın? KinGirls Who Cares? maske serisi sadece 15 dakikada kapsamlı bir bakım sunuyor.

Sonbahar mevsiminin hızla yaklaştığı şu günlerde yazın yıpratıcı etkilerinden yorulan cildinin nem oranı düşüyor ve ciltte kuruma ve çatlama gibi belirtiler baş gösteriyor.

KinGirls, yazın koşturmacasıyla birlikte deniz ve güneşin yorduğu cildini farklı ihtiyaçlara yönelik maske çeşitleri ile dinlendiriyor ve ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor. KinGirls Who Cares? serisinde yer alan Hydrate-it, Glow-it, Boost-it, Firm-it ve Soothe-it maskeleriyle tüm cilt tipleri için alternatifler sunuyor. İçeriğinde yer alan zengin bitki özleri ve esansiyel yağlar sayesinde cilde uygulandığı anda etkisini gösteren maskeler özellikle yoğun tempo içerisinde cilt bakımına zaman ayıramayanlar için pratik bir uygulama sunuyor.

Nem bakımından, canlandırıcı ve sıkılaştırıcı etkiye kadar birçok cilt ihtiyacını karşılayan KinGirls maskeler, eğlenceli ve kompakt tasarımları ile gönülleri kazanıyor.

 

Who Cares? maskeleri ile nemlen, ışılda, sıkılaş, canlan, sakinleş!

 

Who Cares? Hydrate-it ile ciltte nem bombası etkisi

KinGirls’ün en çok tercih edilen maskelerinden Who Cares? Hydrate-it maske, içerdiği hyalüronik asit, tahiti gardenyası ve üzüm yaprağı ile cilde nem yüklemesi yaparak kuruyan cildin susuzluğunu gideriyor. Cilt kuruluğundan şikayet edenlerin yardımına koşan Who Cares? Hydrate-it maske her cilt tipi için kullanılabiliyor. 

 

Who Cares? Glow- it ile ışılda  

Glow-it, solgun ve ışıltısını kaybeden ciltlere kaybettiği ışıltıyı yeniden kazandırıyor. İçerisinde yer alan kahve çekirdeği ve yasemin özü ile cildi rahatlatan ve dinlendiren maske, aynı zamanda cildi canlandırarak parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

 

Sıkı bir cilt için: Who Cares? Firm-it

Cildi toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahip olan Firm-it, sıcak havanın etkisiyle genişleyen gözeneklerinden şikayet edenler için benzersiz bir ürün olma özelliği taşıyor. Lavanta çiçeği, vanilya va adaçayı özünün zengin etkisiyle cildi yenileyerek dokusunu iyileştiren ürün aynı zamanda cilt rengini eşitlemeye de yardımcı oluyor.

 

Who Cares? Boost-it ile cildinin enerjisini yükselt

C vitamini, turunçgil ve yulaf özü ile ciltteki yorgunluk belirtilerini azaltan Boost-it maske, cilde yazın kaybettiği tüm enerjiyi geri kazandırıyor. Boost-it maske, cildin daha aydınlık ve canlı bir görünüme sahip olmasına da yardımcı oluyor.

 

Cildini Who Cares? Soothe-it ile yatıştır

Uygulandıktan saniyeler sonra cildi yatıştırmaya yardımcı olan Soothe-it maske, içeriğinde bulunan Siyah Frenk Üzümü, Ahududu özü ve Sodyum Hiyalüronat ile ciltteki gerginlik hissini yok etmeye destek olurken cilde adeta güzellik uykusundan uyanmış gibi mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

 

KinGirls Who Cares? maske çeşitleri sadece Watsons mağazalarında!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir