sultanlar-grup-1Sultanlar Şirketler Grubu Türkiye ihracat rakamlarının 2023 yılı hedeflerine ulaşması konusunda gayretlerini sürdürüyor

Sultanlar Şirketler Grubu bir süredir görüşmelerde bulunduğu ve Suudi Arabistan’da iki hafta önce üst düzey toplantı yaptığı ülkenin en büyük Market Zinciri Bin Dawood CEO’su Sn. Abdul Khaliq Bin Dawood  ile firmanın Kurtköy’de bulunan Sultanlar Grup şirketlerinden Tibet ve Kenton firmalarının Genel Müdürlük ve üretim tesislerine iadeyi ziyarette bulundu.

Tibet ve Kenton şirketlerinin üretim Genel Müdürü Sn. Faruk Yıldız tarafından karşılanan Sn. Bin Dawood ve beraberindeki heyet, Tibet tesislerini gezerek, üretim alanlarında incelemelerde bulundu. Bin Dawood, tüm ürünlerle ve üretim süreçleri ile yakından ilgilenirken, Tibet ve Kenton şirketlerinin üretmiş olduğu gıda ve temizlik ürünleri hakkında bilgiler aldı. Özellikle 2016 yılında Birleşmiş Milletler tarafından düzenlenen Bakliyat Yılı kapsamında Türkiye’ de ilk Kenton tarafından çıkartılan glütensiz bakliyat unlarından yapılan kurabiyeleri çok beğendiklerini ifade ederek gerek mevcut ürünlerin satın alımı gerekse de bazı alanlarda üretim konusunda prensipte anlaşma yapmak istediklerini belirttiler.

Bu tür büyük ölçekli firmalarla ihracat rakamını yükseltme hedefinde olan Sultanlar Şirketler Grubu 2023 hedeflerine ulaşma yolunda bir basamak daha ileri gitmenin mutluluğunu yaşıyor.

#SultanlarŞirketlerGrubu #BinDawood #AbdulKhaliqBinDawood #tibet #kenton #FarukYıldız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir