Sokakta herkesin üzerinde benzer tshirtleri görmekten bunaldıysanız, farklılık arıyorsanız, sizin gibi düşünen tasarımcıların ürettiği bu tshirtlere bir göz atmanızda fayda var deriz…

Özgün tasarımları ile kolayca farkını ortaya koymayı başaran KAFT‘ın tasarımcılarıı; estetik ve aynı zamanda kaliteli bir tasarım gördüğünde heyecanlanan, her tasarım için sıradan değil farklı olsun diyen tasarımcılar… Giyim konusunda da aynı bu şekilde düşünüyorlar, piyasadaki benzer tasarımlardan sıkılmışlar ve kendi tasarım görüşlerini tshirtlere uygulamaya karar vermişler.

İki yıllık detaylı bir hazırlık sonunda ismin, logonun ve markanın üretimi tamamlanmış. Kaliteli kumaşları, özgün tasarımları ve ince işçiliği bir araya getirmişler. İdealist bir fikirle yola çıkan KAFT, 2009 Ağustos’unda moda tutkunları ile buluşmuş

Farklı ve özgün olmasının dışında tasarımların anlam içermesi de KAFT‘ın olmazsa olmazlarından bir tanesi. KAFT’ın her tasarımının bir hikayesi bir anlamı var. Bu hikayeleri ürünlerinin kart etiketlerinde bulabilir, okuyarak tasarımın arkasındaki felsefeyi ve anlamı irdeleyebilirsiniz.

Şimdiye kadar 26 farklı ülkeden tshirt severlerle online satış kanalı olan www.kaft.co üzerinden buluşan KAFT, artık YKM Cevahir Mağazası’nda da ürünlerini tshirt tutkunlarının beğenisine sunuyor.

(XL Hayat)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir