LC Waikiki, modanın ve tarzın takipçisi genç kadınları etkileyecek modellerin hakim olduğu koleksiyonunda renkler, gözde desen ve motiflerle öne çıkıyor. Tüm zamanların klasik formlarını yeni bir bakış açısıyla yorumlayan koleksiyon, günün her anında stilini yansıtmak isteyenler için özenle hazırlanmış. LC Waikiki 2018 Yaz Koleksiyonu her kesimden kadına hitap etmek üzere farklı formlarda hazırlanarak kadınların beğenisine sunulmuş.

LC Waikiki ile tarzını ortaya koy

Sezonun kilit parçalarını oluşturan LC Waikiki, İlkbahar-Yaz 2018 sunduğu farklı temalar ile kadınlara kendi tarzını en iyi şekilde ortaya koyma fırsatı sunmuş. Haki ve mavi tonlarından oluşan modellerin ızgara desenleri, inci ve file detaylarla birleştirildiği Luxe Utility temasında yaldızlı baskılar, örme ve denim kumaşlarla kullanılmış. Cuma günlerinin rahatlığına gönderme yapan Casual Friday temasında ise tüm zamanların klasiği ekose deseni bordo ile buluşarak yeniden yorumlanarak dantel ve çizgi detaylar modern dokunuşlar katılmış.

Puantiyelerin kırmızı ve siyah ile çokça kullanıldığı Shiny Sport temasında gümüş detaylar dikkat çekiyor. Diğer temaların yanı sıra ekoseyi metal ve fuşya ile hareketlendiren 90’s Glam teması kadınları geçmişe götürüyor. Bahar aylarının olmazsa olmazı marin izleri LC Waikiki İlkbahar- Yaz 2018 Koleksiyonu’nda Retro Marine temasıyla karşımıza çıkıyor. Çizgi üstüne nakış ve desenlerle desteklenen bu temada kırmızı, mavi ve beyaz renklerin birlikteliği nostaljik esintiler yaşatıyor. Sezonun en hareketli temalarından olan Stay Wild, animal desenlerden ilham alarak volanlar ve çıtçıt detaylarla desteklenerek casual bir görünüm elde edilmiş. Doğanın izlerinin takip edildiği Into The Wild temasında doğanın vahşi desenleri topraktan gelen renk tonlarıyla buluşuyor. Sezonun son teması olan Nature Calls ise, spor yaparken feminen hissetmek isteyenler için çiçeklerden ve kelebeklerden ilham alarak kadınları duygularına hitap ederek eşsiz bir koleksiyon sunuyor.

Her ay farklı bir sen…

Duygulara hitap eden LC Waikiki Vision Koleksiyonu, Sixth Sense, New Route, Future History ve West Allure temalarındaki tasarımlarla iş hayatının dinamiklerine ayak uydurarak günün en hareketli anlarında bile trendlerden uzaklaşmak istemeyen kadınlar için vazgeçilmez bir koleksiyon hazırlamış. Minimal ögelerin metalik detaylar ve inci taşlarla yansıtıldığı Sixth Sense temasında, ışıltılı kumaşlar başrolde… Son zamanların favorisi flamingolardan esinlenilen pembenin tonları, siyah ve gri ile eşsiz bir ahenk yakalıyor. Kinship macro trendinden yola çıkılarak hazırlanan New Route temasında marin dokunuşu kendini hissettirirken çizgiler çiçeklerle kaynaşıyor. Nakışın yoğun olarak kullanıldığı temada, metal aksesuarlar zengin dokunuşlar katıyor. Renk paletinde ise mavi tonlarının parlak kırmızıyla birleşimi, beyazla harmanlanıyor. Dokunun hâkimiyetini ilan ettiği Future History temasında, metalik örme kumaşlar ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Yumuşak pembe tonlarının haki ile buluşması temaya romantik bir iz katıyor. Kovboyları şehre taşıyan West Allure teması camel, siyah ve beyazın uyumunu süet ve denim kumaşlarla yansıtıyor.

#lcw, #tarz, #moda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir