Güzelliğin en çarpıcı silahı olan gözler, aynı zamanda yılların izlerini de yüzümüzde ilk ele veren bölgedir. Teoxane Laboratuvarları’nın geliştirdiği Teoxane R[II] Eyes, göz çevrenizi yaşlanmanın izlerine karşı koruma altına alarak bakışlarınızdaki gençlik ışıltısını kaybetmemenizi sağlıyor. 

Göz çevresi için özel olarak geliştirilen Teoxane R[II] Eyes, özel titanyum başlığı, RHA resilient hyalüronik asit teknolojisi ve içeriğindeki doğal etken maddeler sayesinde bu bölgedeki şişlik, halkalanma ve morlukların giderilmesine yardımcı oluyor.

Göz çevresine, sabah – akşam uygulanan Teoxane R[II] Eyes, içeriğinde yer alan patentli “resilient” hyaluronik asit ile neme doyurduğu bu bölgede ince çizgilerinve bu bölgedeki yorgun görününüm giderilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca; formülünde yer alan hyalüronik asit fragmanları, hyalüronik asidin, cilt içinde doğal sentezini harekete geçirmeyi desteklemektedir. İçeriğindeki bulunan at kestanesi ve cadı fındığı ektresi gibi doğal bileşenler göz çevresindeki şişliğin görünümünü önlemeye yardımcı olur. titanyum başlığı ile hafif masaj ile uygulanan Teoxane R[II] Eyes, göz çevresindeki kasların rahatlamasını da sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir