Bu yıl beşincisi düzenlenecek Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için geri sayım başladı. Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirlendiği yarışma için oylamalar Mart ayının  ortasına kadar https://odul.watsons.com.tr/ üzerinden gerçekleştirilecek. 24 farklı kategoride 116 ürünün kıyasıya yarışacağı oylamaya Watsons Card’larıyla katılanlar arasından seçilecek 5 kişi ödül törenine çift kişilik davetiye kazanacak ve 1000 kişiye de sürpriz hediyeler verilecek.

 Watsons, en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin en iyilerini belirlemeye beşinci yılında da devam ediyor. Binlerce kişinin günlük yaşamlarında tercih ettiği ürünler Mart ayının ortasına kadar Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kapsamında https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylanacak.

Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi birçok alanın da içinde bulunduğu 24 farklı kategoride 116 aday ürün, yılın en iyisi olmak için kıyasıya bir mücadeleye girecek. Aday ürünler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi müşteriler, basın mensupları ve blogger’lar tarafından ayrı ayrı değerlendirilecek. Oylamalar sonunda kategorilerinde en çok oy olan ürünler, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül töreninde yılın en iyi ürünü ödülünün sahibi olacak.

Oy Kullananlar Kazanıyor

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini destekleyenler, çok özel sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Oylamaya Watsons Card numarası ile giriş yaparak katılan Watsons Card sahiplerinden seçilecek 5 kişi ödül gecesi için çift kişilik davetiye sahibi olacak. Oylamaya katılanlar arasından seçilecek 1000 kişi ise Watsons tarafından hazırlanacak ve yılın en iyilerinden seçilerek oluşturulacak hediye setini kazanacak.

 Oylamalara katılım için;

https://odul.watsons.com.tr/ adresinden Facebook hesabı, Watsons.com.tr üyeliği ya da Watsons Card numarası ile giriş yapıldıktan sonra, ekranda yer alan kategorilerde bulunan adaylar için oy kullanılabilecek.

Unutmayın! Her kategoride sadece bir adayı destekleme şansınız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir