loreal-paris-cilt-guzellestirici-bakim-kremiYağların mucizesi, maske dokusunun rahatlığında buluşuyor ve siz uyurken cildinizi güzelleştiriyor!

Cildi derinlemesine besleyen değerli yağların gücünden yararlanılarak yaratılan L’Oreal Paris Mucizevi Yağ Gece Bakım Kremi ile ilk sabahtan itibaren daha rahatlamış ve ışıltılı bir cilde uyanın! Gündüz kremleri ile cildi güne hazırlamak ne kadar önemli ise, gece kremi ile cildi bir sonraki sabaha hazırlamak da o kadar önemli. Üstelik cilt, geceleri cilt bakım ürünlerine karşı daha geçirgendir ve kendini daha hızlı yeniler. Bu yüzden L’oreal Paris cildi gece boyunca besleyen ve onaran, ipeksi dokunuştaki Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Gece Bakım Kremi’ni geliştirdi. İçeriğinde Kuşburnu ve Argan değerli yağları ile Biberiye ve Lavanta temel yağlarını birleştiren L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Gece Bakım Kremi ayrıca arı sütü ile cildinizi beslerken aynı zamanda sahip olduğu ışıltıyı geri kazandırıyor. Cildi gece boyunca onaran L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Gece Bakım Kremi’ni hem günlük ritüelinizin bir parçası olarak geceleri krem şeklinde hem de daha kalın bir tabaka halinde uygulayarak maske şeklinde de kullanabilirsiniz. Bu çok yönlü gece kremi hassas ciltler için özel geliştirilmiş formülü yağlı his bırakmayan ipeksi bir dokunuşla cildi sarıyor ve daha rahatlamış ve ışıltılı bir cilde uyanmanızı sağlıyor.

 

#YağlarınMucizesi #CiltBakımı #MucizeviYağCiltGüzelleştiriciGeceBakımKremi #Manşet #LorealParis #BeautyTurkey #BeautyTurkeyDergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir