Yeni Yves Rocher Sexy Pulp Ultra Hacim Maskara ve Toz Peeling raflardaki yerini aldı

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra Hacim Maskara Brezilya Palmiyesinden elde edilen balmumuyla oluşturulmuş özel formülü ile kirpikleri tek tek yakalıyor ve hacim veriyor. İçeriğindeki Brezilya Palmiyesi Balmumu, Akasya Reçinesi ve Pirinç Reçinesiyle hassas göz bölgesinde tahriş yapmadan rahat kullanımını sağlıyor. Paraben içermeyen ürün oftalmolojik olarak da test edilmiş.

Yves Rocher-%100 Doğal Toz Peeling_34.90 TLYves Rocher Kozmetik Laboratuvarlarının Yeni %100 Doğal Toz Peeling’i cildinizin ihtiyaçlarını karşılayarak  cilde uyum sağlayan yapısı sayesinde yüzü arındırıyor ve pürüzsüzleştirip parlamasını sağlıyor. İçeriğindeki %100 doğal Yeşil Kil, Papatya, Kayısı, Baikal Tozu, Esmer Şeker, Sünger Taşı, Selüloz) özleri ile Yves Rocher Hydra Vegetal, Sebo Vegetal’i birleştirerek kendi özel peelinginizi oluşturmanıza imkan sunuyor. Haftada 1 veya 2 kez kullanıma uygun temizleme jelinizi birleştirip nemli cildinize uygulayıp dairesel hareketler ile masaj yapabilirsiniz.

Sonuç; arınmış, pürüzsüz ve parlak bir cilt!

#YvesRocher #SexyPulpUltraHacimMaskara #BrezilyaPalmiyesi #mascara #ekstrahacim #TozPeeling #HydraVegetal #YeşilKil #Papatya #Kayısı #BaikalTozu #EsmerŞeker #SüngerTaşı #peeling #jel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir