Dermokozmetik konseptinin öncü markalarından Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği, Dermaceutic Tri Vita C30 ile C Vitamininin eşsiz gücünü cildinizde hissedebilirsiniz. %30’luk eşsiz bir konsantrasyonda üç C vitamini formunun sinerjik hareketlerini ilk kez birleştirerek, cildin çeşitli katmanlarına ulaşmak ve daha uzun süreli yaşlanma karşıtı ve antioksidan fayda sağlamak için tasarlandı.

Dermaceutic Tri Vita C30, C Vitamininin 3 eşsiz ve yenilikçi formu ile derinin en derin katmanlarına kadar ulaşıyor ve zaman içerisinde antioksidan faydalarını açığa çıkartıyor. Cildin farklı derinliklerine ulaşarak, serbest radikallerin neden olduğu hasarları onarmaya ve korumaya katkıda bulunur. Sonuç olarak; cildin daha parlak, daha sağlıklı ve daha genç görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Dermaceutic Tri Vita C30’un içeriğinde tam emilim için optimal miktarda bulunan L-askorbik asit; cildimizin güneş ışınlarına maruz kalması nedeniyle oluşan serbest radikallerden korur. Kolajen üretimini destekler ve antioksidan özelliği sayesinde, ciltte oluşan lekelerin görünümü azaltmaya yardımcı olur. Güçlü ürün etkinliği için önerilen dozdaki Askorbil silanolyaşlanma karşıtı etki sunar. Foto-yaşlanma belirtileriyle savaşan ve kolajen sentezini destekleyen Askorbil ester ikili yaşlanma karşıtı etki sunar. Foto koruma sağlayarak UV ışınlarına maruz kalma nedeni ile uyarılan oksidatif stres ile mücadele ediyor. Kolajen aktivitesini harekete geçirerek, kolajen sentezini hızlandırmaya ve cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı. melaninin keratinositlere geçişini azaltmaya yardımcı olarak lekeli cilt görünümünü önler, ten rengini bütünleştirir ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen, doktor kliniklerinde satılan Dermaceutic Tri Vita C30, cilt hassasiyetine göre her sabah veya akşam temiz cilde uygulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir