Yves Rocher Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kremi

Duş kremi, içeriğindeki Organik Jojoba Yağı ile cildi derinlemesine beslerken, dış etkenlere karşı da koruyor.

Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kreminin formülü %96’dan fazla doğal içeriğe ve %67 bitkisel yağlara sahip. Bu sayede cildi derinlemesine besliyor ve kurumasını önlüyor.

Mineral Yağ, Renklendirici ve Paraben içermiyor. Her gün nemli vücuda uygulayınız ve sonrasında su ile durulayınız.

Yves Rocher El Kremi

İçeriklerindeki zeytin&turunç, mango&kişniş, vanilya ve hindistancevizi ile 4 farklı koku seçeneğine sahip olan el kremleri, ellerin yumuşamasını ve beslenmesini sağlıyor.

Formülü %95’ten fazla doğal içeriğe sahip Yves Rocher El Kremi, tüm gün boyunca istenilen sıklıkta kullanılabiliyor. Renkli ambalajı ve 4 farklı koku seçenekleri ile çantanızın vazgeçilmezleri arasında olan kremler mineral yağ ve paraben içermiyor.

 

Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Likit Ruj

Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Likit Ruj, içeriğindeki Kamelya Yağı sayesinde dudaklarınızı yenileyici özelliğe sahip.

Mat etkiye sahip, yoğun pigmentli yapısı sayesinde dudaklar istenilen kusursuz görünüme kavuşuyor. Dudakları kurutmadan,12 saat boyunca dayanıklı ve konforlu bir kullanım sunuyor. Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Likit Rujların; 12 farklı renk seçeneği bulunuyor. Mineral yağ, alkol, gluten ve paraben içermiyor.

 

Yves Rocher Kabuki Pudra Fırçası

Yves Rocher Kabuki Pudra Fırçası, allık ve kompakt pudraları uygulamak için ideal genişlikte bir fırça.  Sentetik kıllar, ürünün cilde doğal bir görünümle yayılmasını sağlıyor. Aynı zamanda kapaklı ambalajı kullanım kolaylığı sunuyor.

 

 

 

 

#duş, #el, #krem, #ruj, #pudrafırçası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir