Dr. Cevdet Tuna Age Reversist serisi ile cilt formunuzu yeniden yakalayın

Dr. C. Tuna Age Reversist serisi, sizi gençliğinizdeki görünümünüze geri kavuşturmayı hedefliyor! Dr. C. Tuna Age Reversist  ile yeniliğin ferahlığı tüm gün sürerken, cildiniz rahat bir nefes alıyor.  Tüm cilt tipleri için uygun olan, hassas ciltlerde dermatolojik olarak test edilen ve onaylanan Dr. C. Tuna Age Reversist serisinde, günlük cilt bakımınızı yapabileceğiniz tüm ürünler bulunuyor.

Age Reversist serisinin cilt üzerinde gün içinde biriken kir ve makyaj kalıntılarını temizleyen yaşlanma karşıtı jel ürünü Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Temizleme Jeli, gözenekleri temizliyor, pürüzsüzleştirerek cildi yatıştırıyor. Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Temizleme Jeli, cildi hazırlayarak yapılacak bakımın etkisini artırıyor.

Dr. C. Tuna Age Reversist serisinde yer alan Age Reversist Serum, cildin nem dengesini koruyor ve böylelikle elastikiyet kazanmasına olanak sağlıyor. Parfüm içermeyen Dr. C. Tuna Age Reversist Serum, aynı zamanda çizgilerin ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru masaj yaparak uygulayabileceğiniz Dr. C. Tuna Age Reversist Nemlendirici Krem, yaşlanma-karşıtı Anti-Aging bakımını tamamlarken, kadifemsi bir his bırakıyor.

Age Reversist serisinin bir diğer üyesi Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi, çevresel etkilere karşı göz çevresini güçlendirirken pürüzsüz bir his yaşatıyor. Gözaltı torbalarının, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi ile göz çevresi daha genç bir görünüm kazanıyor.

Göz çevresi için anında kırışıklık görünümü giderici Dr. C. Tuna Age Reversist Exceptional Krem içeriğindeki Anti-Aging etkili Plankton Ektresi ile göz çevresinde anında daha genç bir görünüm sağlıyor. Dr. C. Tuna Age Reversist Krem, düzenli kullanıldığında derin kırışıklıkların, kaz ayaklarının, gözaltı torbalarının, alın kırışıklıklarının, yüzdeki diğer çizgilerin görünümünü gözle görünür şekilde azaltıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir